Instruktorzy

 

Dowódca Grupy
Radosław Wróbel
Ratownik

Zawsze zorganizowany, dba o sprawne funkcjonowanie Grupy jako całości jednocześnie nie tracąc z oczu szczegółów. Koordynuje działania Grupy w zakresie zabezpieczeń medycznych. To dzięki niemu wszystko przebiega sprawnie.

 

Instruktor
Krzysztof Kowalczuk
Ratownik

Krzysiek to znawca procedur i przepisów. Jeżeli zastanawiasz się jak należy prawidłowo ściągnąć rękawiczki po udzieleniu pierwszej pomocy to on z chęcią Ci to wytłumaczy. Duży nacisk kładzie na porządek i logiczne myślenie, gdyż poszkodowanych nie da się uratować biegając bezmyślnie na miejscu zdarzenia.

Instruktor
Katarzyna Onitzch
Ratownik Medyczny

Szukasz specjalisty od wsparcia psychicznego? Od razu stawi się Kasia ‚Orion’. Już na jej widok każdy poszkodowany odzyskuje przytomność, a praca serca momentalnie wraca do normy… może tylko lekko przyśpieszonej. Mimo że wciąż ma problemy z odróżnieniem prawej strony od lewej to jako Prezes Fundacji spisuje się znakomicie. Jej motto życiowe to: dobry ratownik to czysty ratownik – łazienkę zajmuje na co najmniej godzinę.

Instruktor
Sławomir Pawłowski
Ratownik

Nasz grupowy specjalista od sprzętu ratowniczego. Jeśli chcesz wiedzieć jak dobrać odpowiedni rozmiar kołnierza i jak nie zaplątać się w pasy od KED to jest on właściwą osobą aby o to zapytać. Jest człowiekiem, który z ogromną pasją i zaangażowaniem potrafi tłumaczyć jak prawidłowo zabezpieczać i transportować poszkodowanego przy pomocy posiadanego sprzętu. Bo ratowanie to jedno a ratowanie tak, aby zadać jak najmniej bólu poszkodowanemu to już inna historia.

mc

Instruktor
Magdalena Chruściel
Ratownik

Z pozoru cicha i wycofana przy bliższym poznaniu okazuje się świetnie zorganizowaną, wyważoną i pewną swojej wiedzy ratowniczką. Jej koleżeńska i pomocna natura sprawia, że śmiało można zwracać się do niej z różnymi pytaniami. Natomiast wrodzona staranność sprawi, że nawet najtrudniejsze czynności ratownicze jej kursanci wykonują celująco!

zlorenc

Instruktor
Zofia Lorenc
Ratownik

Za dnia prowadzi badania nad długością światła a wieczorami uczy jak ratować życie innym (lub na odwrót). Zosia to zawsze uśmiechnięta i pełna energii instruktor, która jak nikt inny potrafi nauczyć ile sekund powinny trwać uciski klatki piersiowej oraz jakiej długości są kolory tęczy.

 

Koordynator
Joanna Ostapiuk
Ratownik

Asia jest koordynatorem projektu Ratujący Maluch. Dzięki jej zaangażowaniu oraz doświadczeniu w pracy z dziećmi Fundacja aktywnie realizuje swoje cele w zakresie edukacji najmłodszych.

Wróć.